Sakarya Özel Ambulans

Profesyonel Sakarya Özel Ambulans Hizmeti

Sakarya Özel Ambulans Hayat, insanoğlunun bir adım sonrasını kestiremediği belirsizlikler bütünüdür. Bu yüzden hiç kimse nerede başına ne geleceğini bilemez. Hastaneler bu sebeple günün her saatinde insanlara acil destek hizmeti sağlamak için bekler. Fakat insanların hastanelerden hizmet alabilmeleri için rahatsızlandıkları yerlerden hastanelere ulaştırılmaları gerekir. İşte Özel Ambulans desteğimiz ile hastaların hastanelere ulaştırılmalarını sağlıyoruz. Bunu, hastanın can güvenliğini en üst düzeyde tutarak, taşıma anında kendini güvende hissedebileceği şekilde gerçekleştiriyoruz.

Özel ambulans hizmetimizle hem hastaya ilk müdahaleyi olay yerinde ve ambulansta yapıyor hem de gitmek istediği hastaneye ulaştırıyoruz. Hizmetlerimiz sadece hastaların evlerinden, iş yerlerinden hastanelere taşınması noktasında değildir. Bazen hastalar, hastaneden taburcu edilir. Evlerine gitmeleri gerekir; fakat yürüyebilecek konumda değillerdir. Sakarya Ambulans hizmetimizle gerektiğinde sağlık kuruluşlarından taburcu edilen hastaların evlerine taşınmalarını da gerçekleştiriyoruz.

Toplu Organizasyonlarda Özel Ambulans Hizmeti

Hastataşımak son derece zahmetli ve sıkıntılıdır. Çünkü hastanın taşınma anında zarar görmemesi gerekir. Rahatsızlığına göre en uygun pozisyonda taşınmalıdır. Birçok hasta yanlış taşıma yöntemlerinden dolayı yıpranabilmekte, rahatsızlığı daha da artabilmektedir. Sakarya Özel Ambulans hizmetlerimizde uzman ekiplerimiz hasta taşımak için özel üretilmiş ekipmanlarla taşıma ve nakil işlemlerini yapmakta, hastaların güvenli biçimde sevklerini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca fuar, konferans, konser gibi organizasyonlarla AVM gibi yoğun kalabalığın olduğu yerlerde de ambulanslarımız hazır bekleyerek olası rahatsızlıklarda acil destek hizmeti sağlanmakta, ekiplerimiz hastaya ilk müdahaleyi yaparak hızlıca hastaneye ulaştırmaktadırlar.

Yönetmeliklere Uygun Özel Ambulans Hizmetleri

Sakarya Özel Ambulans hizmetlerimizle hızlı, güvenilir, kaliteli hizmeti donanımlı ambulanslarımız ve uzman personelimizle sizlere sunuyoruz. Araçlarımız ve ekiplerimiz özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak donatılmışlar ve ruhsatlandırılmış’lar dır. Ambulanslarımızın tamamı amaca uygun olarak, hastanın rahat edebileceği konforda hazırlanmışlar ve gerektiğinde acil müdahalenin yapılabileceği ekipmanlarla donatılmışlardır. Dolaysıyla özel ambulans hizmetlerimiz sayesinde hastalar olabildiğince rahat ettirilmekte ve güvenli biçimde nakilleri gerçekleştirilmektedir. Sakarya Özel Ambulans desteğimiz 7/24 devam etmekte, çağrı merkezimize ulaşıp ihtiyacınızı belirttiğiniz anda ekiplerimiz organize olarak acil destek sağlamaktadırlar.