Bursa Özel Ambulans

Bursa Özel Ambulans Hizmeti

Esline Özel Ambulans Tamamen talebe bağlı olarak özel bir şekilde verilen ambulans hizmetleri için yıllardır il ve ilçelerde en çok tercih edilen firması olmayı başarıyoruz. Firmamız yılın 365 günü 24 saat boyunca ulaşabildiğiniz bir hizmet ağına sahip olarak acil ve tam donanımlı bir hizmet sağlayabilmektedir.

Hastalarınızın istediğiniz farklı bir noktaya taşınabilmesi için tam teşekküllü. Bursa özel ambulans araçlarımız profesyonel şoför eşliğinde ve sağlık personelleri ile hizmet verebilmektedir. Ambulans araçlarımız dönemin sağlık teknolojilerine uygun bir şekilde ve tüm hastalıklarda acil müdahale edebilecek şekilde donatılmıştır.

Özel Ambulans ile Hasta Nakil İşlemleri

il ve ilçelerde firmamız üzerinden alınan özel ambulans hizmetleri ile hasta nakil işlemi gerçekleştireceğiniz zaman öncelikle telefon veya WhatsApp destek hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yapılacak nakil işleminin hangi noktalar arasında olduğunu, net adresinizi. hastanın rahatsızlık durumlarını ve tıbbi ihtiyaçları belirttikten sonra en hızlı şekilde hizmet alabilirsiniz. İstediğiniz gün istediğiniz saat firmamıza ulaşmanız sayesinde özel ambulans hizmetleri en kısa sürede bulunduğunuz noktaya ulaşarak nakil işlemi sağlayacaktır.

Bursa Özel Ambulans Hizmetleri ile Şehirler arası Nakil

Şehir içinde bursa il ve ilçesi kapsamında veya ilçeden başka bir ilçedeki hastanelere veya ikamet alanlarına nakil sağlanabilir. Daha farklı bir durum olarak özel ambulans hizmetleri sayesinde şehir dışındaki birçok farklı hastaneye veya şehir dışından bursa’da bir hastaneye nakil sağlanabilir.

Örneğin Bursa’nın bir ilçesinde ikamet eden bir hasta için, Ankara veya İzmir gibi farklı bir şehirdeki sağlık kurumuna nakil talep edilebilir.

Hastanın rahatsızlığına ve sağlık durumuna göre her an müdahale edebilecek bir sağlık personeli ve teşekküllü bir araç ile bu nakil işlemi sağlanacaktır.

Etkinlik Alanları İçin Bursa Özel Ambulans

Ambulans hizmetleri sadece hasta nakil işlemi için verilen bir hizmet değildir. Çünkü firmamız özel ambulans hizmetlerini kiralık bir şekilde etkinlik alanları için de sağlayabilmektedir Örneğin. Bursa il ve ilçesinde gerçekleştireceğiniz bir şenlik veya festival için etkinlik alanında sürekli olarak, acil müdahale ve nakil hizmeti verebilecek bir özel ambulans hizmeti talep edebilirsiniz. Ambulans, etkinlik sırasında yaşanabilecek sağlık durumları ve rahatsızlıklar için en hızlı şekilde revir hizmeti sağlayacaktır.